Formularz zgłoszeniowy
Nazwa logowania:
Login hasło:
Nie pamiętasz hasła|zapisać się
(+48) 508 251 123

Zestawy KK01

Zestawy KK01
Liczba: ks
Cena z VAT922.5 PLN
Cena bez VAT750 PLN
DostępnośćZdjęcie
Podałeś niewłaściwą wartość
Wyślij zapytanie
Opis i parametry
stóp nad dziećmi
Zapytaj o sprzedawcy

Klatka dla ptaków egzotycznych- produkujie czeska firma AluGro-Pro s.r.o.
Klatka wykonana z profili aluminiowych z rusztem. Może być stosowany nie tylko do hodowli małych ptaków, ale i do hodowli wiewiórek, brunduk i innych zwierząt. Oferowana klatka wykonana z profili aluminiowych o wymiarach 100x50x70cm oferuje kilka wariantów.
Jak już umieszczenia drzwi, karmideł tak i możliwość własnego doboru siatki. Klatkę oferujemy jako kompletny zestaw montażowy składający się z aluminiowych profili, łączników z tworzyw sztucznych i aluminiowej szuflady; aluminiowych zasuwek i karmidła wykonanego z blachy aluminiowej. Komponentami karmidła są miski ze stali nierdzewnej. Do produkcji jest używany profil aluminiowy 20x20mm grubość ścianki 1,5 mm. Profil aluminiowy jest bez kolorowych wykończeń. Podana cena jest bez siatki i elementów do przypewnienia siatki.
Zalecamy tylko wysokiej jakości siatki od producentów europejskich. Aby przymocować siatki do profili aluminiowych, używamy markowe nity albo z główkami trzpienia aluminium i aluminium ALU / ALU albo z główkami trzpienia aluminium i żelaza  Alu / Stal. Jeśli zastosujecie nity  Alu / Alu, praca jest łatwiejsza, lepiej się pracuje z kleszczami do nitowania . Inną możliwością do mocowania siatki i obecnie bardzo wykorzystywaną są śruby tex. Śruby idą bardzo dobrze, bez konieczności wiercenia otworów w samogwintujący sposób przymocowany do profili aluminiowych. Może być on również stosowany do obudowy z tworzywa sztucznego, które zapewniają. Znalezione w suplementach Uchwyty grzędy.
Na ściany kaltki może być również zastosowany materiał z tworzywa sztucznego, który oferujemy.Uchwyty grzęd znajdują się w akcesoriach.
Klatki z profili aluminiowych jest bardzo łatwo składać na siebie.

 

 

Aktualna cena wynosi 922.50 PLN razem z VAT
Twój adres e-mail  


Aby otrzymywać newsletter zostawić nam swój adres e-mail