Formularz zgłoszeniowy
Nazwa logowania:
Login hasło:
Nie pamiętasz hasła|zapisać się
(+48) 508 251 123

Produkcja wolier na zamówienie

 

Volières, w których stosuje się sito druciane 4 mm. Siatka 30x33 mm. Ten typ woliery jest dumą Aluhobby. W tej chwili jesteśmy jedynymi, którzy mogą włączyć tę wytrzymałość drutu do konstrukcji z profili aluminiowych. Woliery te produkujemy na dwa sposoby. Pierwszy sposób polega na tym, że wykonujemy wolierę tak, aby klient mógł ją zmontować na własnej posesji. Zaletą jest to, że oszczędza pieniądze na montażu, a po drugie może zbudować wolierę, kiedy mu to najbardziej odpowiada. Drugi sposób polega na tym, że Aluhobby buduje woliery i montuje wszystko, w tym kotwienie, w lokalizacji klienta. Woliery z tak mocnym drutem w siatce są zaprojektowane specjalnie dla dużych papug. Z doświadczenia wiemy, że niektóre gatunki papug ARA radzą sobie nawet z drutem 3 mm. Cena wolier z drutem 4 mm i 3 mm jest prawie taka sama. Chodzi o sposób mocowania siatek.

Jeśli potrzebujesz porady lub wyceny woliery, zadzwoń do nas pod numer: +420777182013 lub wyślij nam e-mail info@alugro-pro.cz.

 W Aluhobby bardzo często używamy aluminium anodowanego. Cena anodowanego jest nieco wyższa, ale wygląd jest nieporównywalnie wyższej jakości, lepszy niż naturalny profil. Należy pamiętać, że woliera powinna służyć przez kilkadziesiąt lat, dlatego w Aluhobby jakość materiałów i wykonania ma wyższy priorytet niż cena. W tej chwili jesteśmy jedyną firmą, która może zaoferować siatkę również w kolorze czarnym. Widok zwierzęcia przez czarną siatkę jest znacznie lepszy niż przez siatkę srebrną. Dla dużych papug oferujemy siatki o oczkach 3 mm i 4 mm z czarnego ocynku galwanicznego. W przypadku papug australijskich i mniejszych ptaków jako jedyni oferujemy siatki druciane o grubości do 1,5 mm w kolorze czarnym. Połączenie anodowanego profilu i czarnej siatki wygląda bardzo elegancko. Przy tym cena nie musi być wysoka w porównaniu do powszechnie stosowanego standardu. Wybierając Aluhobby do produkcji wolier z pewnością nie popełnisz błędu. Wybierasz jakość, a nie standard.

 

 

Woliera z czarnej siatki jest tym, czego niektórzy hodowcy wciąż nie potrafią sobie wyobrazić. Ci, którzy już to zrobili, wiedzą, jak zmienia się widok zwierząt. Aluhobby używa bardzo wysokiej jakości siatek nie tylko poprzez projektowanie, ale także poprzez galwanizację. Nakładają na te siatki bardzo wysokiej jakości, bezpieczną dla zdrowia farbę w matowej czerni. Nie jest to czarny ocynk. Nie jest to również siatka powlekana tworzywem sztucznym. Jeśli jesteś zainteresowany ceną swojej przyszłej woliery, musisz wykonać prosty szkic tego, jak będzie wyglądać obiekt hodowlany. Alternatywnie można również skorzystać z naszych porad na stronie +420777182013. Wyślij zapytanie na adres info@alugro-pro.cz.info@alugro-pro.cz

 

 

 
     
     

Anodowane woliery z czarną siatką są bardzo eleganckie. Są hitem w 2023 roku w Aluhoba. Siatki te są obecnie bardzo poszukiwane. Pozwalają na znacznie lepszy widok zwierzęcia niż srebrna siatka. Dla Aluhobby są to czarne siatki Esafort. Jakość jest najważniejsza.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń pod numer +420777182013.

 
 
 
 
 
Aby otrzymywać newsletter zostawić nam swój adres e-mail