Formularz zgłoszeniowy
Nazwa logowania:
Login hasło:
Nie pamiętasz hasła|zapisać się
(+48) 508 251 123

Zestawy KK04

Zestawy KK04
Liczba: ks
Cena z VAT922.5 PLN
Cena bez VAT750 PLN
DostępnośćZdjęcie
Podałeś niewłaściwą wartość
Wyślij zapytanie
Opis i parametry
stóp nad dziećmi
Zapytaj o sprzedawcy

Projektanci klatka KK04

Wspomniana klatka zestaw ptak ma nowoczesny wygląd i zapewnia komfort, który spełnia oczekiwania rolników. Klatka ma drzwi klatki w środku klatki. Licznik karmienia jest umieszczony w drzwiach klatki. Karmienia licznika (KPMini03), który składa się z płyty podstawowej aluminiowej i trzy płytki ze stali nierdzewnej 180 ml.

Klatka może być wyposażona w kratkę, która może być umieszczona powyżej szuflady. Dolny suwak szuflada jest umieszczona pod całą planie klatki. Dno szuflady jest osłaniany przez płytę z tworzywa sztucznego, przy czym rama wykonana z profili aluminiowych. Ten układ pozwala producentom utrzymać w prosty sposób o czystości klatki. Jeśli jest to pożądane, może to być płyta z tworzywa sztucznego, aby zastąpić płyty aluminiowej.

Ta klatka jest samonośna i może być montowane na zestawach. Aby to zrobić, sama wymiana plastikowych łączników narożnych SP03 odpowiedni rodzaj złączek plastikowych. Montaż klatek jest obecnie klatki KK04 / 3 całkowity wymiar 101 x 78 x 50 cm.

Klatka dla ptaków egzotycznych powodu rdzy konstrukcji aluminiowej i gnicie. Klatka ze względu na jego niską masę, łatwe do przenoszenia.

 Zestaw zawiera profile aluminiowe, licznik podawania, miski ze stali nierdzewnej, łącznikami z tworzyw sztucznych, aluminium petličky zawiasy metali szuflada glinu. Siatka nie jest wliczony w cenę. Odpowiedni rodzaj szermierki klienta zamawiać oddzielnie. Na budowę klatki oczek i 3 metry potrzebujesz, jeśli chcesz wstawić ten ruszt siatkowy i trzeba w sumie 3,5 m. Pozostałe elementy zestawu nie są połowu materiały przedłużających ogrodzeniowe. Teks mogą być śruby lub nity. Wszystko można znaleźć w naszej ofercie.

Rzeczywista montaż zestawu jest prosty i szybki. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne składniki, w tym dokładnych instrukcji montażu. potrzebne są narzędzia do tworzenia śrubokręt krzyżakowy (najlepiej AKU) oraz gumowego młotka.

 

 

Aktualna cena wynosi 922.50 PLN razem z VAT
Twój adres e-mail  


Aby otrzymywać newsletter zostawić nam swój adres e-mail