Formularz zgłoszeniowy
Nazwa logowania:
Login hasło:
Nie pamiętasz hasła|zapisać się
(+48) 508 251 123
  1. Strona główna
  2. Gryzonie
  3. Klatka dla gryzoni - biała

Klatka dla gryzoni - biała

Klatka dla gryzoni - biała
Liczba: ks
Cena z VAT1 724.47 PLN
Cena bez VAT1 402.01 PLN
DostępnośćNa zamówienie
Podałeś niewłaściwą wartość
Wyślij zapytanie
Opis i parametry
stóp nad dziećmi
Zapytaj o sprzedawcy

Klatka wykonana jest z anodowanych profili aluminiowych. Tylna ściana jest pełna, a jako wypełnienie zastosowano aluminiową przekładkę. Włoska siatka 16x16 z drutu 1,2mm. Wysokość klatki wynosi 23 cm. Dzięki wysokości cokołu łatwiej jest utrzymać bałagan wokół klatki. Kolor tylnej ściany i cokołu może być wybrany przez klienta. Może być srebrny, antracytowy, zielony, biały, żółty. Szuflada ze stali nierdzewnej jest prawie niezniszczalna i jest niemal koniecznością w klatce dla gryzoni. Otwór w klatce podzielony jest na dwoje oddzielnych drzwi. Przednia ścianka jest tak wykonana, że można ją łatwo wyjąć z klatki. Jest to po to, aby można było łatwo wyczyścić i zdezynfekować całą klatkę.

Jeśli klient wymaga podstawki pod klatkę, ewentualnie na kółkach, wykonamy ją na zamówienie.

Jako akcesoria możemy zaoferować miski do karmienia na śrubie lub na hakach. Konewka z nożem.

Ostatnio (szczególnie do mieszkania) bardzo popularne są kuwety dla ptaków. Są to osobne ramki, w których osadzona jest plexi. Ramy te wkłada się w ramy klatki, dzięki czemu w każdej chwili można je wyjąć i włożyć ponownie. Konserwacja wygląda wtedy bardzo prosto. Prawie nic nie wypada poza klatkę. Jeśli pleksi jest brudna, wystarczy wyjąć ramkę i spryskać ją ciepłą wodą. Klapy są wykonywane na zamówienie i nie są częścią oferowanej klatki. Klient sam może wybrać, gdzie klapa jest potrzebna, a gdzie nie. Również akcesoria nie są częścią oferowanej klatki w dziale akcesoria.

Wymiary klatki wysokość 122cm, szerokość 100,5cm, głębokość 62,5cm. Wymiary rzutu piętra są uzależnione od możliwości szuflady ze stali nierdzewnej.

Aktualna cena wynosi 1724.47 PLN razem z VAT
Twój adres e-mail  


Aby otrzymywać newsletter zostawić nam swój adres e-mail