Formularz zgłoszeniowy
Nazwa logowania:
Login hasło:
Nie pamiętasz hasła|zapisać się
(+48) 508 251 123

Woliera IK 2

Liczba: ks
Cena z VAT3 957.21 PLN
Cena bez VAT3 217.24 PLN
DostępnośćNa zamówienie
Podałeś niewłaściwą wartość
Wyślij zapytanie
Opis i parametry
stóp nad dziećmi
Zapytaj o sprzedawcy

Wymiary: wys. 184 x szer. 116 x gł. 80 cm

Nowoczesna, bardzo przestronna klatka od Aluhobby. Wymiary szerokość 116 cm, głębokość 80 cm, wysokość 184 cm. Klatka jest składana - rozkładana, co pozwala na zbudowanie woliery nawet tam, gdzie w przeszłości można było umieścić tylko klatkę. Składa się z podwozia, przedniej i tylnej ściany, dwóch ścian bocznych i sufitu. Tylna ściana może być tapetowana za dodatkową opłatą w pięciu opcjach do wyboru. Tapeta jest laminowana i w ten sposób zabezpieczona przed ścieraniem. Woliera jest zbudowana na oddzielnej podstawie, która jest wyposażona w dwie plastikowe tace. Dwie dla lepszej obsługi podczas czyszczenia woliery. Tace mają głębokość 18 cm, co w wystarczającym stopniu pozwala na utrzymanie porządku wokół woliery.

Siatka nie jest dołączona do woliery, ale można ją zamówić dodatkowo. Siatka wykonana jest z aluminiowych profili, które pokryte są włoską siatką Esafort. Ten rodzaj siatki charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykończenia. Łatwe czyszczenie woliery dzięki praktycznym tacom sprawia, że ruszt nie musi już pełnić funkcji, do której byliśmy przyzwyczajeni w przeszłości. Dlatego też klienci wymagają rusztu tylko sporadycznie.

Przednia ściana jest wyposażona w ladę ze stali nierdzewnej Aluhobby KPG04. Jest to lada podawcza, w której stosowane są bardzo praktyczne i popularne pojemniki gastro. Lada paszowa została zaprojektowana tak, aby uniemożliwić zwierzęciu wyciągnięcie i opróżnienie miski z pokarmem. Konstrukcja woliery wykonana jest z profili aluminiowych z wykończeniem Elox. Zastosowano wysokiej jakości, sprawdzoną siatkę Esafort. Woliera mieszkalna pasuje do nowoczesnych wnętrz, a dzięki temu, że jest wyposażona w kółka, można ją łatwo przemieścić na taras domu lub mieszkania.

Cena tapety wynosi 259, - PLN.

Aktualna cena wynosi 3957.21 PLN razem z VAT
Twój adres e-mail  


Aby otrzymywać newsletter zostawić nam swój adres e-mail